Tech In Design
Kovová písmena do interiéru a čísla jako číslo popisné
Kovové paravany

Tech In Design je společnost vyrábějící kovové designové prvky do Vašeho interiéru či exteriéru. Jedná se primárně o kovové paravany či zástěny a kovová písmena nebo čísla, která můžete jednoduše umístit kamkoli do Vašeho domova. Kovové paravany a kovová písmena nebo čísla můžete vybírat z různých velikostí a mnoha barevných provedení, přičemž nejoblíbenější je právě metalická šedá barva. Šedá si získala pověst nudné a nezajímavé barvy. Nezaslouženě. Naopak jde o moderní, elegantní a hlavně praktickou barvu, která je variabilní a umožňuje vyniknout zajímavému designu. Kovová písmena a čísla jako dekorace v interiéru jsou velkým trendem již několik let. Sestavte si slovo, jméno nebo iniciály z těchto písmen a budete mít originální dekoraci. Písmena lze rozmístit libovolně v interiéru a taktéž je můžete připevnit na zeď. Nechte svůj interiér promluvit! Naše výrobky mohou být zajímavou volbou pro Vás, kterým se líbí čistý technický styl. Skutečná ocel je zárukou kvality a trvanlivosti.

Paravany

Kovový paravan či zástěna je stálým solitérem našich interiérů. Nabízíme různé rozměry a varianty kovových paravanů včetně volby jeho výplně. Oblíbená je žaluzie zasazená do kovového rámu, který se zpravidla skládá ze tří dílů. Výplně paravanů jsou realizovány hliníkovou žaluzií. Jako výplň paravanu lze použít i fotoplátno či originální textilie. Kovový paravan lze umístit kamkoli do Vašeho domu či bytu stejně tak jako do stylové kanceláře či restaurace.

Cena 1ks paravanu se třemi rámy a výplní žaluzie

rozměry paravanu v mm cena (nejsme plátci DPH)
výška rámu 1500 6 897 Kč
šířka rámu 500
typ výplně žaluzie
Jako typ výplně paravanu lze zvolit vlastní téma – např. fotoplátno.

výroba, obchodní podmínky...Písmena a čísla

Kovová písmena nebo čísla mluví o Vašem interiéru. Písmena lze libovolně kombinovat a vytvářet tak kovové nápisy kdekoli volně stojící či jednoduše připevněné přímo na zdi. Vytvořte si vlastní kovový nápis, který ozdobí Váš domov. Nechte svůj interiér promluvit! Kovové číslo lze použít pro označení čísla popisného Vašeho domu.

Způsob uchycení

  • samostatně stojící písmeno
  • písmeno s uchycením na zeď
  • písmeno s řetízkem na zavěšení
  • samostatně stojící číslo
  • číslo s uchycením na zeď
  • číslo s řetízkem na zavěšení
  • písmena pevně spojená jako nápis

Typ písma

Book Antiqua, Calibri, Courier New, Galeforce BTN, Iskoola Pota, Leelawadee

Barva

bílá, černá, červená, hnědá, modrá, šedá, zelená, žlutá, bez nátěru

Cena 1ks písmena / čísla

výška písmena / čísla v mm cena (nejsme plátci DPH)
150 424 Kč
200 484 Kč
250 545 Kč
300 593 Kč
Tloušťka písmena / čísla je 6 mm.

výroba, obchodní podmínky...